Kolejna szansa dla naszego koła

samochod [źródło obrazka]

Uroczyście ogłaszamy, że w dniu 11 kwietnia nasze koło, w ramach konkursu ogłoszonego przez Radę Kół Naukowych PW otrzymało dofinansowanie na projekt ” Efekt ulicy”.

Projekt będzie trwał od wiosny do jesieni 2015r. Chcemy w nim zbadać wpływ transportu drogowego na jakość okolicznych gleb. Analizować będziemy odcinek drogi krajowej nr 50 w okolicy Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. W swojej pracy zwrócimy również uwagę na rolę, jaką odgrywają przydrożne nasadzenia. Mamy nadzieję, że wnioski, które uda nam się uzyskać po zakończeniu projektu, przyczynią się do poprawy jakości przydrożnych gleb, a co za tym idzie rosnących tam warzyw i owoców.

Please like & share:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>